Turinys:

Ar kada nors buvo surengtas super dubens pakartotinis mačas?
Anonim

Vienintelėse „Super Bowl“rungtynėse NFL istorijoje „Cowboys“vėl laimėjo 30:13… „Steelers“pergalė įtvirtino jų „7-ojo dešimtmečio komandos, “, o kaubojams beliko svarstyti, kas galėjo būti. Atsakomosios rungtynės: 1979 m. sezono 9 savaitė. Dalasas lankėsi Pitsburge ir pralaimėjo rezultatu 14:3 iki įvarčio.

Ar laikui bėgant kada nors buvo „Super Bowl“?

Tik vienas „Super Bowl“turnyras praėjo pratęsimą. Galbūt prisiminsite. Kažkaip „Patriots“privertė pratęsti kėlinį, nepaisant to, kad „Falcons“atsiliko 28:3. Ir, žinoma, laimėjo Tomas Brady ir Naujoji Anglija.

Kiek komandų laimėjo „Super Bowl“turnyrą?

Kiek komandų laimėjo „Super Bowls“? Iš viso septynios franšizės laimėjo Super Bowls iš eilės, nors žygdarbis buvo atliktas aštuonis kartus, nes Steelers tai padarė du kartus.

Kiek „Super Bowl“turnyrų laimėjo Peytonas Manningas?

Manningas turėjo puikią 18 sezonų karjerą kaip pagrindinis „Colts“(1998–2011) ir Denverio „Broncos“(2012–2015) gynėjas, laimėjęs du Super Bowls ir uždirbęs pergalė prieš kiekvieną iš 32 dabartinių NFL franšizių.

Kokios dvi komandos buvo daugiausiai susitikusios Super Bowl?

Kokia komanda daugiausiai kartų pasirodė Super Bowl? „Dallas Cowboys“žaidė rekordinėse aštuoniose „Super Bowl“rungtynėse (V, VI, X, XII, XIII, XXVII, XXVIII ir XXX). Antrąją vietą užima Denverio Broncos ir Pittsburgh Steelers, po šešis pasirodymus.